הצהרת נגישות

אנחנו ב"קיסר הדיגיטל" נוקטים את מירב המאמצים ומשקיעים משאבים רבים, על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות מבנים

"קיסר הדיגיטל" אינה מקבל לקוחות בבית העסק ולכן אין לנו הצהרה בדבר נגישות בית העסק

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר: 0526944961 [email protected] [email protected] שדרת האקליפטוס 4 בוסתן הגליל, ת.ד. 1126 עמוד ליצירת קשר: https://omernehoray.com/contact/

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

חשוב לציין שלמרות המאמצים הרבים להנגשת האתר יתכן וקיימים דפים באתר שטרם הונגשו או שלא מונגשים בצורה נכונה. אנחנו נמשיך במאמצים של הנגשת האתר על מנת לאפשר לכולם לגלוש באתר בצורה נוחה וקלה. במידה ונתקלתם בבעיה של נגישות צרו קשר במייל [email protected] ונעשה את מירב המאמצים לפתור אותה.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: עומר נהוראי טלפון: 0526944961 דוא”ל: [email protected]

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01/01/24
דילוג לתוכן